Alpklyftan Barn och Unga             

HVB Villa Parkudden och Hallegatan
Villa Parkudden: 031-50 87 77
Hallegatan: 031-51 06 70

Douglas Åkholm, Enhetschef

douglas.akholm@alpklyftan.se
0735-19 03 39

Karin Josefsson, Biträdande Enhetschef

karin.josefsson@alpklyftan.se
0735-19 03 31

Hitta till HVB Villa Parkudden.
Hitta till HVB Hallegatan.

Stödboende/Öppenvård & Träningsboende
Tel: 031-50 81 13

Lisa Jacobsson, Enhetschef

lisa.jacobsson@alpklyftan.se
0735-19 03 78

Moa Ekdahl, Biträdande Enhetschef

moa.ekdahl@alpklyftan.se
0735-19 03 68

Familjehemsvård
Tel: 031-788 01 13
Mail: familjehem@alpklyftan.se

Helén Frisell, Enhetschef

helen.frisell@alpklyftan.se
0735-19 03 35

VD

Maria Blimark

maria.blimark@alpklyftan.se
0701-60 70 88

Annie Ölmgren, VD-och marknadsassistent

annie.olmgren@alpklyftan.se
0735-19 03 55

Alpklyftan Vuxna

Skyddsteam och boendelösningar
Tel: 031-16 02 50

Louise, Enhetschef Skyddsteam och boendelösningar

louise@alpklyftan.se
0735-19 03 40

Ola Meyer, Driftsansvarig

ola.meyer@alpklyftan.se
010-207 89 31

 

Alpklyftan AB

Allmän förfrågan

info@alpklyftan.se
Barn och unga: 031-50 81 00

Vuxna: 031-16 02 50

Ekonomi

Anna Wiklund, Ekonomichef

anna.wiklund@alpklyftan.se
0709-77 84 52

Adress HK:

Varholmsgatan 2 e
414 74  Göteborg

Hitta till vårt huvudkontor.

 

Kontaktformulär för intresseanmälan för placering av ungdom hos oss 

För info om Alpklyftans hantering av personuppgifter. Klicka HÄR

Har du synpunkter på vår verksamhet? Klicka HÄR.